Nabízíme volné místo na pozici PRÁVNÍK na dobu určitou od 02.11.2020, nebo dle dohody

ČR-Státní oblastní archiv v Litoměřicích

Nabízí volné místo na pozici:

P R Á V N Í K

na dobu určitou od 02.11.2020, nebo dle dohody

Místo výkonu práce: SOA v Litoměřicích, Krajská 48/1

Náplň práce: poskytování právní podpory při výkonu správní, kontrolní, hospodářské a ekonomické činnosti, zadávání veřejných zakázek, úpravě smluvních vztahů, vnitřních předpisů, pracovně právních i služebních vztahů, v otázce ochrany osobních údajů a zastupování úřadu při řešení sporů.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo,
  • počítačové znalosti (MS Office),
  • občanskou bezúhonnost,
  • zkušební dobu 6 měsíců,
  • praxe výhodou.
  • Nabízíme:
  • plný pracovní úvazek,
  • pracovní poměr na dobu určitou
    (zástup v době mateřské a rodičovské dovolené),
  • platové zařazení 13. platová třída dle přílohy č.2 k NV č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů ,
  • plus možný osobní příplatek,
  • příjemné pracovní prostředí, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené (bude kráceno dle nástupu), 5 dnů indispozičního volna (bude kráceno dle nástupu).

Písemné přihlášky s přiloženým profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, souhlasem se zpracováním osobních údajů a výpisem z trestního rejstříku (je možné předložit až v případě přijetí) zasílejte do 30.10.2020 e-mailem: hlavackova@soalitomerice.cz

Kontaktní osoba: Ing. Hana Hlaváčková, personalistka, tel. 477 755 982